Přehled

Benson Oak Capital („BOC“) je akviziční a růstová kapitálová investiční společnost. S podporou široké základny mezinárodních investorů se společnost BOC zaměřuje na nejvýznamnější malé a střední podniky působící v České republice a na Slovensku. Společnost má sídlo v Praze a její investiční odborníci mají dohromady více než 50 let zkušeností na českých a slovenských trzích.

Společnost Benson Oak s. r. o. založil Gabriel Eichler v roce 1991 v současné době působí výhradně jako poradce BOC při domácích i mezinárodních akvizicích. Její poradenská praxe na českém a slovenském trhu zahrnuje více než 70 ukončených úvěrových a M&A transakcí v hodnotě více než 6 miliard USD, což poskytuje společnosti BOC přístup k nejvyšším patrům místních bank, vlády a podnikatelských kruhů.

Od roku 2001 BOC investovala do různých průmyslových odvětví více než 50 milion euro. Naše postavení na trhu nám dovoluje získat informace o obchodech ještě předtím, než jsou zveřejněny, což vede k užším vztahům se společnostmi, do nichž investujeme, a lépe koordinované stimuly. Po realizaci na každé investici aktivně participujeme, což pomáhá vést společnosti od raných stádií strategického rozvoje po další prodej.

Naším hlavním cílem je investovat do kvalitních podniků a poskytnout těmto společnostem podporu k dosažení nového stupně výkonnosti. Tím, že k finanční disciplíně, kterou ke každé investici přinášíme, přidáváme lidský prvek, se posouváme nad rámec pouhých finančních aspektů našeho podnikání a vytváříme skutečné hodnoty pro naše investory a společnost, ve které žijeme.

Aktuální investice

AVG Technologies

AVG Technologies
AVG Technologies je globální poskytovatel bezpečnostních řešení, který chrání 98 milionů zákazníků ve 170 zemích světa před stále narůstajícími internetovými hrozbami, viry, spamy, kybernetickými podvody a hackery na internetu.

Podrobnosti investice »

Bochemie Group

Bochemie Group
Bochemie Group je významným středoevropským výrobcem prostředků péče o domácnost pod značkou SAVO, dezinfekčních prostředků pro zdravotnictví a prostředků pro ochranu dřeva pod značkou Bochemit.

Podrobnosti investice »

Click Insurance

Click Insurance
Click Insurance je nezávislý online porovnávač pojišťovacích produktů a pojišťovací makléř.

Podrobnosti investice »