Robert E. Cohen

Robert E. Cohen

Pan Robert E. Cohen, společník Benson Oak, vedl a řídil řadu kapitálových a dlužních transakcí společnosti Benson Oak. Má zkušenosti s řadou finančních činností včetně M&A poradenství, financování soukromým kapitálem, získáváním prostředků na domácím a mezinárodním kapitálovém trhu a se všeobecným manažerským poradenstvím. P. Cohen nastoupil ve společnosti Benson Oak v roce 1996 a předtím pracoval jako senior manager pro společnost PlanEcon v Praze a Washingtonu.

Pan Cohen vedl a účastnil se řady transakcí ve středoevropském regionu, včetně úvěrového, dluhopisového, multilaterálního a kapitálového financování. Je členem představenstva společnosti Grisoft. P. Cohen získal titul M.Sc. v oboru mezinárodních vztahů na Johns Hopkins School of Advanced International Studies (SAIS) a titul B.Sc. na Wharton School of Business na University of Pennsylvania. P. Cohen je americkým občanem, hovoří plynně česky a rozumí slovensky.

Aktuální investice

AVG Technologies

AVG Technologies
AVG Technologies je globální poskytovatel bezpečnostních řešení, který chrání 98 milionů zákazníků ve 170 zemích světa před stále narůstajícími internetovými hrozbami, viry, spamy, kybernetickými podvody a hackery na internetu.

Podrobnosti investice »

Bochemie Group

Bochemie Group
Bochemie Group je významným středoevropským výrobcem prostředků péče o domácnost pod značkou SAVO, dezinfekčních prostředků pro zdravotnictví a prostředků pro ochranu dřeva pod značkou Bochemit.

Podrobnosti investice »

Click Insurance

Click Insurance
Click Insurance je nezávislý online porovnávač pojišťovacích produktů a pojišťovací makléř.

Podrobnosti investice »